...
Table of Contents | ||
---|---|---|
|
Průvodce nákupem
DNAmeter odběrové sady se nabízí ve dvou variantách, a to podle typu poskytnutého biologického materiálu:
Odběrová sada pro analýzu DNA z kapky krve
Odběrová sada pro analýzu DNA ze slin
Odběrovou sadu si můžete zakoupit různými způsoby, a to na/v:
DNAmeter e-shopu
DNAmeter automatu
DNAmeter automat slouží k výdeji odběrových sad nebo přijmutí biologického vzorku od zákazníka.
Transport
Poté, co odeberete vzorek, je potřeba, ho odevzdat do 48 hodin zpět do automatu nebo kurýrovi. Naše sběromaty jsou vybaveny unikátním systémem, který upozorní kurýry na to, že byl vzorek odevzdán a ti ho v nejbližší možné době vyzvednou.
...
Poté, co dojde k dokončení sekvenace v laboratoři, dostaneme do 3 dnů informaci, že máme data k dispozici na speciálním zabezpečeném úložišti, kde si je stáhneme a zahájíme analýzu - pokračování ve článku “Jak provádíme vyhodnocení DNA”. Laboratoř si vzorky, data i data derivovaná neuchovává a maže je po potvrzení přijetí naší stranou.
Diagram
Schéma na obrázku popisuje procesy a místa - od nákupu odběrové sady, odebrání biologického vzorku v pohodlí domova a jeho odevzdání, po převoz do laboratoře, kde vzorek zpracuje. Data ze sekvenace jsou zpracována pomocí software, který nazýváme DNAmeter Procesor. Výstupem jsou relevantní data, které zkontroluje odborník - lékař se specializací lékařská genetika. Po jeho kontrole a vložení příslušných doporučení (např. nutnost podstoupit další vyšetření) jsou data ve formátu lékařské zprávy předána klientovi.
...
Další články týkající se vašeho vzorku a jeho zpracování
...